пн-пт 9:00 – 19:00


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ЧЕРКАСИ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ЧЕРКАСИ

Магазини в мiстi Черкаси
Магазин №50
Адреса вул. Вернигори, 2
Телефон - 067 679 77 27
Магазин №50
Адреса вул. Вернигори, 2
Телефон - 067 679 77 27

РОКУ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ОЧІ УКРАЇНЦІВ
2016
З
ОПТИК ПРАЦЮЮТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
250+
БЕЗКОШТОВНИХ ДІАГНОСТИК
75 000+
БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
160 000+
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


Перевірте ваш зір безкоштовно
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


ПЕРЕВIРТЕ ВАШ ЗIР БЕЗКОШТОВНО

Відгуки наших клієнтів

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ


Ми завжди в пошуках оптометристів та адмiнiстраторів. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.


Ми завжди в пошуках оптометристів та адміністраторiв. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ
Захворювання очей — досить поширена проблема, яка веде до зниження якості життя. Своєчасно проведене обстеження гостроти зору і відповідна корекція можуть сповільнити цей процес і попередити швидке погіршення стану очей. Оптометристи центру «Оптика 1st» пропонують своїм клієнтам безкоштовну комп'ютерну діагностику органів зору, з подальшим підбором окулярів чи м'яких контактних лінз. Записатися на прийом можна і в Черкасах.

Читати бiльше⠀>>
Умови проведення діагностики
Крім збору анамнезу і візуальної оцінки стану очей, спеціалісти центру використовують ще й спеціальні прилади:
 • щілинну лампу для діагностики запальних процесів в сітківці та кон'юнктиві ока;
 • авторефкератометр (по суті комп'ютер), який допомагає встановити розміри рогівки й діоптрії очей для подальшого підбору окулярів чи лінз;
 • протектор символів і знаків (визначає ступінь зниження гостроти зору);
 • діоптриметр;
 • офтальмоскоп (використовується для дослідження очного дна і стану ока).
Що впливає якість зору в окулярах?
Рецепт — тому оптометрист має точно визначати гостроту зору. Також правильно підібраний дизайн лінзи: у мережі «Оптика 1st» продають лінзи відомих світових виробників, якість яких перевірена часом.
Якість лінзи також впливає на якість зору в окулярах. Розмір оправи важливий, тому при підборі оправи варто прислухатись до порад оптометриста. У мережі «Оптика 1st» особливу увагу приділяють параметрам посадки оправи, розмітці, слідкують за якістю збирання окулярів — тому існує дворівнева система перевірки якості. Відвідувачам детально розповідають про умови експлуатації окулярів.

Методи діагностики
В ході обстеження оптометрист вивчає розміри ока, характеристики сітківки та рогівки, а також вивчає наявність запальних захворювань. При аналізі зібраних даних, спеціаліст може задати пацієнту і декілька уточнюючих питань стосовно зорових звичок, стандартного навантаження на очі, умов праці можливих дистанцій під час професійної діяльності. Комплексний підхід до діагностичного обстеження допомагає отримати бажані результати.

Підготовка до обстеження
Підготовчий етап не менш важливий ніж сама процедура дослідження, тому перед прийомом оптометриста необхідно виконати декілька простих рекомендацій:
 • не навантажувати очі на протязі 1-2 годин перед візитом (бажано весь цей час не користуватись смартфоном чи планшетом);
 • не використовувати очні краплі чи мазі в день обстеження;
 • переконатись у хорошому самопочутті (головний біль чи підвищення тиску призводить до викривлення результатів діагностики).
Якщо раніше ви вже відвідували офтальмолога чи оптометриста варто зібрати результати попередніх оптичних обстежень. Так спеціаліст може сформувати більш точні висновки.

Тривалість діагностики
Зазвичай процес займає 20-30 хвилин, але нерідко процес затягується до години та більше. Особливо це стосується складних випадків: якщо ви завітали на діагностику вперше, якщо вперше з'явилися вікові зміни зору, якщо зір різний для лівого та правого ока.

Клієнти центру «Оптика 1st»
Відвідувачами центру у Черкасах, як і у будь-якому іншому місті України, часто стають люди, які не знають про хвороби очей і скаржаться лише на погіршення зору і дискомфорт слизової. Однак, обстеження оптометриста необхідно і при відсутності явних проблем. В першу чергу це стосується осіб старшого віку (після 40 років розміри кришталика збільшуються і можуть подразнювати сітківку), а також тих, хто має підвищений ризик ураження органів зору у зв'язку з хронічними хворобами (наприклад, цукровим діабетом) чи професійною діяльністю. Не менш корисною консультація спеціалістів центру буде для жінок, які планують вагітність.

Актуальність діагностики при відсутності скарг
Глаукома, катаракта інші серйозні зорові патології на початкових етапах свого розвитку не мають яскраво виражених симптомів, але чим раніше вони будуть виявлені, тим простішою виявиться корекція.
Регулярність профілактичного обстеження в оптометриста залежить і від віку пацієнта:
 • дітям 7-18 років рекомендується проводити комп'ютерне дослідження двічі на рік;
 • дорослим у віці 40+ краще обстежуватись не рідше 1 разу на рік;
 • пенсіонерам — 1 раз на 6 місяців.
При наявності діагностованих очних захворювань і необхідності контролю корекції регулярність візитів підвищується.

Чому варто звернутися в «Оптика 1st»
Правильний вибір окулярів чи контактних лінз гарантує комфортне використання цих засобів корекції, тому так важливо ретельно провести всі заміри. Спеціалісти центру «Оптика 1st» притримуються принципу індивідуального підходу у роботі з клієнтами, тому отримати бажаний результат достатньо легко. В список інших переваг діагностичного дослідження саме тут можна віднести:
 • безкоштовне проведення процедури;
 • високу якість і широкий асортимент представленої продукції;
 • кваліфіковану консультацію оптометриста, з використанням найновішого обладнання.
Відповідальне ставлення до зору сьогодні — запорука його збереження завтра.