пн-пт 9:00 – 19:00


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ЧЕРНІГІВ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ЧЕРНІГІВ

Магазини в мiстi Чернігів
Магазин № 28
Магазин №56
Адреса пр. Миру 22.
Телефон - 098 188 5250
Адреса вул. Рокосовського, 25
Телефон - 067 157 92 41
Магазин № 28
Адреса пр. Миру 22
Телефон - 098 188 5250

Магазин №56
Адреса вул. Рокосовського, 25
Телефон - 067 157 92 41
РОКУ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ОЧІ УКРАЇНЦІВ
2016
З
ОПТИК ПРАЦЮЮТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
250+
БЕЗКОШТОВНИХ ДІАГНОСТИК
75 000+
БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
160 000+
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


Перевірте ваш зір безкоштовно
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


ПЕРЕВIРТЕ ВАШ ЗIР БЕЗКОШТОВНО

Відгуки наших клієнтів

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ


Ми завжди в пошуках оптометристів та адмiнiстраторів. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.


Ми завжди в пошуках оптометристів та адміністраторiв. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ
Діагностика зору — процедура, яку повинні проводити лише кваліфіковані спеціалісти: офтальмологи та оптометристи. Окрім вимірів, останні займаються ще й підбором аксесуарів для корекції зору, тому оптометричні центри успішно функціонують у різних містах України. Хорошим прикладом такої мережі заслужено вважається «Оптика 1st». Салони цієї мережі вже відкрито у Чернігові, де після безкоштовної перевірки зору відвідувачі можуть вибрати окуляри чи м'які контактні лінзи.

Читати бiльше⠀>>
Як проходить діагностика
При обстеженні органів зору, спеціалісти використовують різноманітне обладнання. Спеціалісти мережі «Оптика 1st» використовують при перевірці зору:
 • авторефкератометр (визначає розмір рогівки та діоптрії очей, щоб надалі правильно підібрати методику контактної корекції);
 • щілинну лампу (допомагає виявити запальні процеси, кон'юнктиви, рогівки ока та інші запальні захворювання. У разі виявлення захворювань треба звернутись до офтальмолога);
 • знаковий протектор (дозволяє проводити діагностику дорослого і дитячого зору);
 • пупілометр (для визначення міжзіничної відстані);
 • діоптриметр (з його допомогою визначається діопрійність лінз в окулярах та міжцентрова відстань).
Оптометристи центру «Оптика 1st» поєднують використання комп'ютерних технологій і механічних оптичних приладів провідних виробників світу.

Методи які використовуються при проведенні процедури
Основна задача оптометриста — отримати інформацію про розміри ока, для чого і використовуються комп'ютерні технології. Але крім комп'ютерної діагностики при складанні рецепту на окуляри оптометрист використовує ще дані опитування кожного відвідувача. Коли оптометрист задає багато питань про умови праці, освітлення робочого місця, шкідливі звички, щоденне навантаження на очі, зорові звички у повсякденному житті, можливі дистанції, які реалізуються в умовах професійної діяльності.На основі результатів спеціаліст робить висновки. А далі пропонує шлях вирішення наявної проблеми, підбирає засоби корекції зору.

Правила підготовки до візиту
Підготовка до проведення оптичного обстеження відіграє таку ж важливу роль, як і сама процедура, тому кожен клієнт повинен враховувати наступні рекомендації:
 • потрібно дати очам відпочити упродовж двох годин перед прийомом (бажано взагалі не користуватись планшетом чи смартфоном);
 • врахувати, що головний біль чи інші прояви поганого самопочуття можуть викривляти результати дослідження;
 • підготувати усі попередні виписки та заключення від інших лікарів (якщо такі є).
 • не вживати в день прийому сильнодіючі ліки, не капати очі, не використовувати мазі.
Намагайтеся позбутися хвилювання і в кабінеті спеціаліста, чітко виконуючи всі вказівки оптометриста.

Тривалість діагностичного обстеження
Звичайна тривалість консультації оптометриста обмежується 20-30 хвилинами, але у складних випадках необхідно більше часу на дослідження. Якщо у клієнта є проблеми з сітківкою, рогівкою або уже діагностовано катаракту чи глаукому, оптометрист запропонує звернутись до лікаря офтальмолога. Краще одразу повідомити спеціалістів про наявні зорові розлади.

Хто може стати клієнтом

Клієнтом оптометричного центру «Оптика 1st» у Чернігові може стати будь-хто, але в першу чергу це люди, які:
 • почали втрачати зір;
 • відчули дискомфорт, почали частіше напружувати око;
 • досягли 40 років (фізіологічне збільшення кришталика може призвести до подразнення сітківки);
 • мають підвищений ризик розвитку офтальмологічних проблем через певні хронічні захворювання (наприклад, цукровий діабет).
Консультація оптометриста чи навіть офтальмолога буде корисна і жінкам, які планують збільшення сім'ї.

Актуальність офтальмологічного обстеження при відсутності проблем
Багато зорових хвороб у своїй початковій стадії практично не мають характерних проявів, тому для успішного лікування глаукоми, катаракти чи інших захворювань так важливо провести своєчасну діагностику. Дітям шкільного віку і пенсіонерам перевіряти зір необхідно 2 рази на рік, дорослим до 40 років — 1 раз. Звичайно, при наявності очного тиску чи інших ускладнень, візитів до спеціалістів буде значно більше.

Чому варто звернутись в «Оптика 1st»
Якісна оптика — запорука комфортного сприйняття світу, про що на власному прикладі переконалися клієнти нашого центру в різних містах України. Записатися на безкоштовне діагностичне обстеження можна в онлайн-режимі або звернувшись до адміністрації закладу. У будь-якому випадку ви отримаєте наступні переваги:
 • безкоштовне дослідження гостроти зору;
 • унікальні оправи по доступним цінам;
 • кваліфіковану консультацію оптометриста;
 • широкий асортимент продукції та гарантію на виготовленні товари.
Турбота про власний зір — запорука його гарної якості на довгі роки, а оптометристи мережі центрів «Оптика 1st» допоможуть у корекції наявних проблем.