пн-пт 9:00 – 19:00


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ЧЕРНІВЦІ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ЧЕРНІВЦІ

Магазини в мiстi Чернівці
Магазин №55
Адреса вул. Головна, 96
Телефон - 067 500 08 63
Магазин № 55
Адреса вул. Головна, 96
Телефон - 067 500 08 63

РОКУ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ОЧІ УКРАЇНЦІВ
2016
З
ОПТИК ПРАЦЮЮТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
250+
БЕЗКОШТОВНИХ ДІАГНОСТИК
75 000+
БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
160 000+
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


Перевірте ваш зір безкоштовно
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


ПЕРЕВIРТЕ ВАШ ЗIР БЕЗКОШТОВНО

Відгуки наших клієнтів

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ


Ми завжди в пошуках оптометристів та адмiнiстраторів. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.


Ми завжди в пошуках оптометристів та адміністраторiв. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ
Здоров'я очей значною мірою впливає на якість нашого життя, тому так важливо зберегти гостроту зору і своєчасно діагностувати можливі проблеми. Пройти повне безкоштовне обстеження і підібрати необхідні окуляри чи лінзи допоможуть спеціалісти мережі салонів «Оптика 1st». Багаторічний досвід роботи та наявність представництв в різних містах України підтверджують професійність і довіру людей. Записатися на прийом до оптометриста можна й у Чернівцях.

Читати бiльше⠀>>
Процедура обстеження
Процес діагностики в кабінеті оптометриста починається із вивчення анамнезу пацієнта, враховуючи особливість розвитку наявної проблеми, її можливі причини та тривалість зорового порушення. Для більш детального обстеження використовуються:
 • набір пробних лінз для підбору корекції;
 • проектор знаків, робота якого ґрунтується на використанні символів, літер і картинок силуетів (підходить для обстеження дітей);
 • авторефкератометр (швидко і чітко визначає рефракції очей і характеристики роговиці при корекції);
 • діоптриметр (інструмент для визначення міжцентрової відстані та діоптрійності);
 • пупілометр (для визначення міжзіничної відстані)
Деякі види обстеження проводяться з допомогою механічних приладів, наприклад, центровка зору проходить з використанням німецьких приладів Rodenstock.

Методи дослідження зору у мережі «Оптика 1st»
Компанія «Оптика 1st» спеціалізується на оптометрії. Тому спеціаліст на початку прийому ретельно опитує відвідувача, а потім враховує його потреби та відповіді при складанні рецепту на корекцію зору або підборі м'яких контактних лінз. Основні питання, які ви можете почути, якщо завітаєте до салону «Оптика 1st» та запишіться на перевірку зору:
 • зорові звички;
 • особливості професійного навантаження на очі;
 • поле зору, яке актуальне при роботі й можливі дистанції;
 • чи відчуваєте якийсь дискомфорт коли читаєте, дивитесь на щось здалеку/ зблизька;
Ці дані потрібні на етапі підбору релевантної моделі лінз чи окулярів. Індивідуальна розмітка дозволяє правильно центрувати лінзи.

Рекомендації щодо підготовки
Пацієнт може допомогти оптометристу отримати максимально точні результати обстеження. Потрібно лише правильно підготуватись до комп'ютерної діагностики:
 • відпочити від гаджетів, бажано протягом 1-2 години до візиту;
 • переконатись у відсутності головного болю, аритмії та підвищеного тиску, що може викривляти результати дослідження;
 • зібрати всі попередні заключення і рекомендації офтальмологів для максимально точних розрахунків під час майбутнього прийому.
Не варто хвилюватись і в кабінеті спеціаліста. Зберігайте спокій і не відволікайтесь від вказівок оптометриста центру «Оптика 1st».

Тривалість діагностичної процедури
Середня тривалість оптичного обстеження в Чернівцях чи будь-якому іншому місті України — 20-30 хвилин. Але в деяких випадках цей час збільшується до години, в залежності від складності випадку. Якщо у вас виявиться захворювання очей, то потрібно буде звернутись до офтальмолога.

Потенційні клієнти спеціалістів
Своєчасна діагностика знижує ймовірність довготривалого лікування, тому скринінговий огляд краще проходити щороку, особливо тим, хто має підвищені ризики розвитку очних захворювань у зв'язку з професійною діяльністю. Клієнтами оптометриста можуть стати:
 • люди, які почали втрачати гостроту зору;
 • ті, хто відчувають дискомфорт в оці (часто виникає при подразненні сітківки);
 • особи після 40 років, оскільки фізіологічний ріст кришталика призводить до проблем із сітківкою;
 • пацієнти, які мають хронічні хвороби, здатні викликати погіршення зору (наприклад, цукровий діабет).
Огляд офтальмолога і консультація оптометриста не завадять і жінкам, які планують вагітність.

Доцільність діагностики при відсутності зорових проблем
Глаукома, катаракта та інші серйозні захворювання розвиваються поступово, тому як мінімум 1 раз на рік потрібно перевіряти зір, можливо, з використанням комп'ютерних технологій.
Дітям до 18 років рекомендується обстежуватись двічі на рік, дорослим (до 40 років) — 1 раз за 12 місяців, а після 40-45 років — 1 раз на пів року. Людям з підвищеним очним тиском і будь-якими проблемами зору доведеться частіше відвідувати офтальмолога.

Переваги співпраці з «Оптика 1st»
Записатися на діагностичне обстеження у Чернівцях не проблема, але з центром «Оптика 1st» у вас з'явиться декілька переваг:
 • покупка сучасних, стильних та якісних оправ по доступним цінам;
 • повна безкоштовна перевірка зору висококваліфікованими спеціалістами;
 • контроль якості виготовлених окулярів;
 • великий вибір продукції.
Оптометристи центру завжди враховують індивідуальні побажання клієнтів у підборі бажаного аксесуару.