пн-пт 9:00 – 19:00


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ІВАНО-
ФРАНКІВСЬК

Магазини в мiстi Івано-Франківськ
Магазин №52
Магазин №65
Адреса вул. Гетьмана Мазепи, 40/12
Телефон - 067 500 0982
Адреса вул. Дністровська, 63
Телефон - 067 157 9066
Магазин №52
Адреса вул. Гетьмана Мазепи, 40/18
Телефон - 067 500 0982

Магазин №65
Адреса вул. Дністровська, 63
Телефон - 067 157 9066
РОКУ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ОЧІ УКРАЇНЦІВ
2016
З
ОПТИК ПРАЦЮЮТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
250+
БЕЗКОШТОВНИХ ДІАГНОСТИК
75 000+
БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
160 000+
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


Перевірте ваш зір безкоштовно
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


ПЕРЕВIРТЕ ВАШ ЗIР БЕЗКОШТОВНО

Відгуки наших клієнтів

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ


Ми завжди в пошуках оптометристів та адмiнiстраторів. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.


Ми завжди в пошуках оптометристів та адміністраторiв. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ
Деякі зорові захворювання схожі між собою за симптомами. Але підхід до лікування кожного має суттєві відмінності. Сплутавши прояв однією хвороби з іншою, можна почати неправильну стратегію лікування. Краще звернутись до професіоналів на комп'ютерну діагностику зору. Так ви будете впевненими в тому, що проблема матиме грамотне вирішення. Родинна мережа «Оптика 1st» відкриває свої салони по всій Україні. Записатись на прийом до спеціаліста в центр оптичних послуг та аксесуарів в Івано-Франківську ви можете на сайті та в соціальних мережах оптики.

Читати бiльше⠀>>
Діагностичне дослідження очей
В кабінеті оптометриста можна побачити безліч різноманітних приладів. Багатьох цікавить, за яку функцію відповідає кожен.
Розгляньте їх детальніше:
 1. Діоптриметр. Пристрій, яким вимірюється діоптрійність лінз для окулярів, а також визначається міжзінична відстань.
 2. Авторефкератометр. Його використовують для проведення каратометрії. Це аналіз кривизни передньої поверхні рогівки.
 3. Офтальмоскоп. Це спеціальний медичний апарат, яким досліджують очне дно (судини сітківки, зоровий нерв, судинна оболонка).
 4. Протектор знаків. Цей прилад проєктує силуетні картинки та символи, що робить легкою процедуру обстеження у дітей.
 5. Щілинна лампа. Перевіряється кон'юнктива і рогівка на наявність запальних процесів. Також перевіряються розміри, прозорість і форма.
«Оптика 1st» пропонує завітати на діагностику в нашому центрі безкоштовно.

Методи обстеження
Перед тим як приступити до перевірки зору, пацієнту задаватимуть певні уточнювальні питання. Вони стосуватимуться:
 • способу життя;
 • шкідливих звичок;
 • умов праці;
 • часу проведеному перед екраном телефону, комп'ютера чи планшета.
Всі отримані відповіді ретельно аналізуються. Враховується інформація про стресові ситуації, які клієнт переживає. Тому що стрес — один з чинників, який викликає деякі захворювання, такі, як глаукома.

Підготовка до оптичного дослідження
Перед тим як прийти на процедуру діагностики зору, кожен пацієнт повинен знати, що існують деякі правила. Знехтувавши ними, можна отримати хибні показники.
Яких порад слід дотримуватись, тим хто хоче отримати правильні результати:
 • не перевантажувати очі напередодні візиту;
 • відчувши головний біль, чи симптоми застуди — відкласти прийом;
 • не приймати жодних препаратів, попередньо не узгодивши це з лікарем.
Якщо дотримуватись цих простих правил, то і результати отримаєте вірні. Вже зараз ви можете записатись в салон оптики та аксесуарів в Івано-Франківську на безкоштовну перевірку зору.

Тривалість перевірки зору
Готуйтесь в середньому провести у спеціаліста від 20 до 40 хвилин. Але якщо оптометрист побачив якусь проблему, то візит може затягнутись.
Зверніться до спеціалістів «Оптика 1st», які вас зорієнтують по приблизному часу перебування.

Кому варто звернутись до лікаря першочергово
Існує певна категорія людей, котрим потрібно частіше, ніж іншим відвідувати спеціаліста. Ці пацієнти в групі ризику, тому краще не затягувати з записом на перевірку.
Це стосується:
 • дітей, які почали примружуватись, чи скаржитись на печіння, свербіж, чи біль в очах;
 • людей за 40, котрі схильні до виникнення глаукоми та інших проблем із сітківкою;
 • усіх, хто відчув дискомфорт в зоровому органі.
Також вагітним жінкам рекомендується перевіряти зір двічі за термін перебування на обліку.

Чи потрібно звертатись до спеціаліста тим, у кого захворювання немає
Відсутність проблеми ще не свідчить про те, що її не існує. Хвороба не виникає за один день. Їй передують деякі сигнали, на котрі людина може і не звертати увагу. Тільки професіонал на спеціальному обладнанні може виявити чи е у відвідувача проблеми із зором.
Пропустити той момент, коли можна уникнути неприємності, дуже легко. Тому краще завчасно звернутися до спеціалістів. Мережа оптичних послуг «Оптика 1st» пропонує вам прийти на діагностику безкоштовно. А на рахунок того, чи багато це займе часу? Краще витратити годину в кабінеті у лікаря, ніж потім все життя страждати, не в змозі насолодитись всіма барвами світу.

Переваги звернення до нашого закладу
Наша мережа швидко розростається по всій Україні. «Оптика 1st» — це не лише магазин окулярів. Завітавши до нас, ви переконаєтесь у тому, що тут вас чекає:
 • чудовий сервіс;
 • великий вибір аксесуарів;
 • професійні оптометристи, яки особливу увагу приділяють розмітці та посадці окулярів та ретельному підбору м'яких лінз. Головне для нас — щоб вам було зручно після корекції.
Зберегти іноді буває важко. А ми зробимо все, щоб допомогти вам у цьому.