пн-пт 9:00 – 19:00


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

Магазини в мiстi Хмельницький
Магазин №32
Адреса вул. Подільська, 38
Телефон - 067 223 2611
Магазин № 32
Адреса вул. Подільська, 38
Телефон - 067 223 2611

РОКУ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ОЧІ УКРАЇНЦІВ
2016
З
ОПТИК ПРАЦЮЮТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
250+
БЕЗКОШТОВНИХ ДІАГНОСТИК
75 000+
БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
160 000+
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


Перевірте ваш зір безкоштовно
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


ПЕРЕВIРТЕ ВАШ ЗIР БЕЗКОШТОВНО

Відгуки наших клієнтів

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ


Ми завжди в пошуках оптометристів та адмiнiстраторів. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.


Ми завжди в пошуках оптометристів та адміністраторiв. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ
Діагностика захворювань очей дозволяє своєчасно усунути наявну проблему, не допускаючи критичного погіршення зору. Комп'ютерне обстеження — один із відомих сьогодні методів оптичного контролю, а можливість безкоштовного проведення процедури робить її доступною для всіх. Такі послуги надають своїм відвідувачам спеціалісти мережі «Оптика 1st», не тільки в Хмельницькому, але і в інших містах України.

Читати бiльше⠀>>
Особливості діагностичної процедури
В родинній мережі «Оптика 1st» працюють кваліфіковані оптометристи, які після збору анамнезу і вивчення проблеми відвідувача проводять комплексне обстеження, з використанням таких новітніх приладів:
 • знакового протектора (літери, символи та силуетні картинки допомагають встановити ступінь зниження зору);
 • авторефкератометра (потрібна для встановлення рефракції ока, розміру роговиці);
 • щілинної лампи (актуальна при визначенні розміру, блиску і прозорості рогівки, кон'юнктиви, діагностиці очних захворювань);
 • діоптриметр (дозволяє виміряти необхідну діоптрійність окулярів і міжцентрову відстань);
 • пупілометр (для визначення міжзіничної відстані);
 • набір пробних лінз для підбору корекції.
Електронні інструменти доповнюються механічними приладами. Наприклад, для центровки зору в «Оптика 1st» використовується німецьке обладнання від Rodenstock.

Методи діагностики
Комп'ютерне дослідження (з допомогою авторефрактометрів) — вагома складова діагностики, але не менш важливим буде збір загальної інформації. Оптометристи мають дізнатись про особливості професійної діяльності пацієнта і їх вплив на зір, зорові звички, комфортні для очей дистанції.
Все це впливає на процес вибору лінз чи окулярів. Результатом безкоштовної діагностики та індивідуальної розмітки буде отримання зручного аксесуара.

Вимоги до підготовки
Наявні оптичні прилади та професіоналізм оптометриста відіграють першочергову роль в успішності процесу діагностики, але і до клієнта висуваються певні вимоги.
Так, для отримання точних рекомендацій необхідно:
 • виключити будь-яке навантаження на органи зору за 1-2 години до проведення процедури (не варто користуватися гаджетами);
 • переконатись у відсутності проблем зі здоров'ям, які викликають підвищення тиску (головний біль може стати причиною неточностей в заключені);
 • відкинути хвилювання, не допускаючи підвищення серцебиття;
 • зібрати всі наявні заключення офтальмологів і результати попередніх обстежень (це допоможе сформувати більш точні висновки).
Відповідальна поведінка до і в процесі комп'ютерної діагностики гарантує точність вимірювань, а значить є шанс виявити серйозні захворювання (глаукому чи запалення сітківки) на початковому етапі їх розвитку.

Скільки часу триває обстеження
Оскільки кожна зорова проблема має свої унікальні характеристики, важко сказати скільки точно часу необхідно для комп'ютерного дослідження. Вирішив записатися на прийом до спеціалістів центру «Оптика 1st» у Хмельницькому, потрібно бути готовими провести у кріслі не менше 30 хв. Іноді тривалість дослідження перевищує 1 годину.
Якщо оптометрист завчасно буде мати всю інформацію стосовно вашого стану і перебіг наявного захворювання (наприклад, глаукоми, пошкодження сітківки чи рогівки), можна скоротити час візиту.

Хто може стати клієнтом офтальмологів
На жаль, проблема зорових хвороб молодшає з кожним роком, тому в зоні ризику сьогодні навіть діти. Скринінговий огляд бажано проходити щороку, особливо якщо має місце підвищене навантаження на очі в повсякденному житті. Потенційні клієнти спеціаліста це:
 • люди, які втрачають зір;
 • мають супутні захворювання;
 • страждають від болю в органах зору;
 • досягли віку 40 років;
 • жінки, які планують поповнення в сім'ї.
Навіть якщо вас нічого не турбує, не варто забувати про профілактику. Правильно проведена діагностика дозволяє підібрати найбільш дієві варіанти для корекції розладу.

Актуальність своєчасної діагностики зору
Багато захворювань очей у своїй початковій стадії не мають виражених симптомів, тому щоб попередити погіршення стану і виникнення незворотних процесів, важливо регулярно відвідувати офтальмолога:
 • школярам — двічі на рік;
 • дорослим до 40 років — один раз;
 • після 40 років — один раз на півроку.
Якщо з'являються скарги, записатися до спеціаліста краще одразу.

Переваги співпраці з «Оптика 1st»
Сучасна родинна мережа «Оптика 1st» успішно функціонує в багатьох містах України, надаючи кваліфіковані послуги своїм клієнтам. Завітавши в центр кожен отримає:
 • новітню діагностику, з використанням сучасного обладнання;
 • необхідні якісні окуляри;
 • консультацію спеціалістів по конкретному питанню;
 • доступну вартість обстеження та обраних лінз (окулярів).
Усі заміри оптометриста максимально точні, тому кожен клієнт залишиться задоволеним своєю покупкою.