пн-пт 9:00 – 19:00


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ


ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕВІРКУ ЗОРУ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI РІВНЕ

ОПТИКА 1ST
У МIСТI РІВНЕ

Магазини в мiстi Рівне
Магазин №43
Адреса вул. Соборна, 65
Телефон -067 157 7476
Магазин № 43
Адреса вул. Соборна, 65
Телефон - 067 157 7476
РОКУ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ОЧІ УКРАЇНЦІВ
2016
З
ОПТИК ПРАЦЮЮТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
250+
БЕЗКОШТОВНИХ ДІАГНОСТИК
75 000+
БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ
160 000+
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


Перевірте ваш зір безкоштовно
Майже 2 млрд людей у світі відчувають погіршення зору за даними ВОЗ. Щонайменше у половини з них, зір ще можна скорегувати!

Ми проводимо безкоштовну діагностику, щоб українці мали можливість попередити проблеми із зором на ранніх етапах. З 2016 року ми перевірили 75 000+ людей — майже кожен другий відвідувач має показання для корекції зору.

Бережіть ваше здоровя, а ми завжди допоможемо вам у цьому! Тисніть кнопку «Записатися», заповніть форму та очікуйте на наш дзвінок для запису у найближчу оптику.


ПЕРЕВIРТЕ ВАШ ЗIР БЕЗКОШТОВНО

Відгуки наших клієнтів

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ


Ми завжди в пошуках оптометристів та адмiнiстраторів. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.


Ми завжди в пошуках оптометристів та адміністраторiв. Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити вашу кар'єру в національній мережі Оптика 1st.ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ
У ВАШОМУ МІСТІ
Наш зір — один з інструментів пізнання світу. Часто людина не цінує свою здатність бачити, сприймаючи її як даність. Проте потрібно берегти свої очі від різних зорових захворювань. «Оптика 1st» пропонує записатись на перевірку зору безкоштовно. Родинна мережа товарів та послуг для зору розширюється по всій Україні. Три салони вже працюють у Рівному.

Читати бiльше⠀>>
Зорове обстеження
Спеціалісти закладу всі процедури проводять як на комп'ютерних, так і на механічних приладах. Багатьох пацієнтів цікавить, яка функція кожного пристрою.
Розгляньте кожен детальніше:
 1. Авторефрактометр. Необхідний для об'єктивного виявлення рефракції ока. Оптичний метод аналізу на цьому апараті повністю автоматизований, відрізняється точними результатами.
 2. Протектор знаків. Ним визначають гостроту зору. Присутні букви, цифри та символи дають можливість застосовувати його у роботі з дітьми.
 3. Щілинна лампа. На цьому приладі здійснюється огляд кон'юнктиви та рогівки на наявність запальних процесів.
 4. Діоптриметр. Вимірюється міжцентрова відстань і підбирається діопрійність лінз для окулярів.
 5. Офтальмоскоп. Робота інструменту полягає в дослідженні очного дна.
Тестування на всіх апаратах «Оптика 1st» проводить безкоштовно. Записатись на перевірку ви можете вже зараз. Поспішайте — охочих багато!

Діагностичні методи
Офтальмологію та оптометрію дехто звик ототожнювати, адже два цих напрямки спрямовані на покращення стану хворого із зоровими захворюваннями. Але, попри схожість, ці галузі мають суттєву відмінність.
Оптометрист назначає способи корекції, але жодних медикаментів виписувати не може. Якщо спеціаліст виявить, скажімо, пошкодження сітківки, чи іншу хворобу, він направляє пацієнта до офтальмолога.
Фахівець з корекції зору перед початком вибору способу тестування задасть хворому деякі запитання. Таким чином він отримує розгорнуту картину проблеми. Спеціаліста цікавитиме спосіб життя клієнта, його шкідливі звички та умови праці.

Підготовка до діагностики
Кожному відвідувачу перед процедурою потрібно знати, що слід дотримуватись деяких правил. Річ у тім, що напруження акомодації ока призведе до хибних показників. Щоб такого не сталось існують рекомендації:
 • погане самопочуття (головний біль, нудота, симптоми застуди та ін.) — привід перенести візит на іншу дату;
 • при можливості за день до відвідин утриматись від засиджування в електронних гаджетах;
 • не закрапувати в очі жодних крапель без попередньої консультації та узгодження з лікарем.
Знехтувавши цими пунктами — ви отримаєте неправильні результати. Відповідно, стратегія корекції, можливо, буде підібрана невірно.

Тривалість діагностичного тестування
Зазвичай, перебування на процедурі не перевищить 40 хвилин. Але це буває в стандартному випадку, коли клієнт приходить на планову перевірку. Обстеження може затягнутись, якщо випадок складний.
Таке буває, коли хворий — рідкий гість на плановому дослідженні. Тому «Оптика 1st» закликає не зволікати та приходити на безкоштовний огляд вчасно.

Кому варто прийти в першу чергу
Є певна група ризику. Затягуючи з відвідинами, вони наражаються на небезпеку безповоротно втратити можливість нормально бачити.
Серед них:
 • діти, які раптово почали мружитись;
 • літні люди, що схильні до утворення глаукоми;
 • вікові зміни зору;
 • вагітні жінки, в котрих через їх стан створюється додаткове навантаження на всі органи.
Також першочергові кандидати на прийом — ті, хто відчув будь-який дискомфорт, свербіж, гострий, чи тупий біль в оці.

Потреба в обстеженні тим, у кого нема проблем
Зорові захворювання дуже підступні. Деякі з них розвиваються поступово і можна не звернути увагу на тривожні симптоми. Є вікові норми запису до спеціаліста:
 • діти дошкільного, шкільного віку та підлітки — два рази на рік;
 • після 18 до 40 років — раз на рік;
 • після 40 — раз на пів року.
Дотримуйтесь цих термінів, щоб бути впевненими, що з вашим здоров'ям все в порядку.

Плюси звернення в «Оптика 1st»
Вивіски нашого закладу можна побачити в багатьох містах України. Безліч позитивних відгуків наших відвідувачів говорять про те, що ми підтримуємо відповідний рівень сервісу та турбуємось про них. Ми раді зустріти клієнтів у Рівному.
Завітавши в нашу мережу оптики, ви отримаєте:
 • великий вибір товарів та аксесуарів;
 • безкоштовну діагностику;
 • кваліфікований персонал;
 • високоякісне комп'ютерне та механічне обладнання.
Зберегти зір — цей неоціненний скарб — при правильному підході до снаги кожному. Не забувайте, що ваше здоров'я дуже важливе! А у нас є всі засоби, щоб допомогти вам насолоджуватись усіма барвами цього світу тривалий час.